انواع جرثقیل های ستونی بازویی

انواع جرثقیل های ستونی بازویی

نوعی از جرثقیل ها که برای حرکت های همگون استفاده می شوند و برای جابجایی مواد و اجسام بکار می رود استفاده از جرثقیل بازویی است . این نوع جرثقیل که در کاهش تنظیمات و همچنین برای موارد ضروری استفاد می شود . جرثقیل ستونی بازویی برای نیازهای با ظرفیت و تناژ بالا و همچنین برای طول زمانی زیادی استفاده می شوند . البته باید توجه داشت که جرثقیل های بازویی ستونی را می توان بر دیوار یا بدنه ماشین ها متصل کرد. . بنابراین با توجه به شرایط کاری که قرار است از این جرثقیل ها بهره برد ، به دسته بندی های با توجه به نوع جرثقیل ، محیطی که در آن نصب می شود و همچنین اهدافی که برای آن ها مدنظر بوده متفاوت می باشند.

ویژگی های جرثقیل های ستونی بازویی

استفاده و بکارگیری از جرثقیل های ستونی بازویی بر این مبنا طراحی و ساخته شده اند که بتوان در هر محیطی از آن بهره برد و قابلیلت نصب راحتی داشته باشند. و نصب جرثقیل های ستونی بازویی به این صورت بوده که بطور جداگانه بر روی ستون قرار می گیرند . که تنوع کاری زیادی از جمله در انبار سازی ، در کارگاه های صنعتی ، در بارگیری و … مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های متمایزی که جرثقیل های ستونی بازویی در مقایسه با جرثقیل بازویی داشته این بوده که از دسترس پذیری  و ظرفیت در تناژ های بالا هستند . که برای نصب آن یک ستون کافی بوده و می توان به دو صورت عمل کرد یا با پیچ و مهره کردن و یا با صفحات میانی و انکر بولت می توان این اتصالات انجام گیرد .

کاربرد جرثقیل های ستونی بازویی

جرثقیل های ستونی بازویی برای بنادری که در آن امکان نصب دیگر جرثقیل ها سخت بوده مناسب بوده . برای نمونه برای بارگیری قایق ها یا ساختمان های که با دلیل شرایط مکانی امکان نصب خیلی از جرثقیل در آن نیست می توان از این نوع استفاده کرد.

این جرثقیل بصورت یکپارچه عرضه می شود.

برای خط های تولید چون دستگاه تراش ، دریل رادیال و … استفاده می شود.

انواع جرثقیل های ستونی بازویی

این دسته از جرثقیل ها در دو گروه برقی و دستی طبقه بندی می شوند که خود دارای انواعی هستند که مختصرا به تشریح آن می پردازیم :

: Under-Braced بسته به ظرفیت باری که به Bracing متکی بوده و شامل کالسکه رونشین بوده .

Top-braced  : این نوع جرثقیل ستونی بازویی که در نوع دستی و برقی می باشد .دارای انواع کبلی یا زنجیری هستند.

Floor-Mounted : با نوع Top-braced  مشابه بوده با این تفاوت که بالابر در آن زنجیری بوده .

Ground-Mounted : با نوع Floor-Mounted مشابه بوده با این تفاوت که در نوع اتصال پایه متاوت بوده.

امکانات شرکت رامیار گستر در زمینه جرثقیل های ستونی بازویی

شرکت رامیار گستر تدبیر ایرانیان از با سابقه ترین و معتبرترین شرکت ها در عرصه صنعت جرثقیل در زمینه تعمیر ، نگهداری، طراحی و ساخت انواع جرثقیل های  بازویی ، جرثقیل های ستونی بازویی و … با رعایت استانداردها، تعمیر، نگهداری و همچین فروش قطعات و… فعالیت می کند. این شرکت با دارا بودن پرسنلی با تجربه و متخصص سعی در افزایش رضایت مشتریان دارد. رامیار گستر دارای تقدیرنامه های DDS و BACKER  انگلستان و Total فرانسه می باشد. همچنین با توجه به اینکه این شرکت با دارا بودن دفتر ثابت در اروپا می باشد توانایی وارد کردن همه نوع جرثقیل های فراساحلی و دریایی را دارد. شرکت رامیار گستر تدبیر ایران همراه با کادری توانمند با تکیه به دانش فنی، مدیریتی، تکنیکهای طراحی، مهندسی و اجرایی با قیمتی کاملاً رقابتی و کیفیت بسیار بالا محصولات و خدمات خود را ارائه می نماید.

نوشته های پیش فرض

هیچ نظری وجود ندارد!


اضافه کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *